Cam Kandil Modelleri Dekorasyonunuzda Kullanabileceğiniz Alanlar Nelerdir?

Cam kandil son zamanlarda dekorasyonda şık ve zarif bir atmosfer oluşturmak için oldukça fazla tercih ediliyor. Şeffaf yapısı ve içerisindeki rengarenk yağlar ile adeta birer gökkuşağı damlası haline dönüşen cam kandil modelleri ister tekli ister set halinde kullanabileceğiniz, mum alternatifi dekoratif ürünler haline geliyor.

cam-kandil-modelleri

Dekorasyonda bizi tanımlayan objeler ve mobilyalar kullanmak önemlidir. Yaşadığımız alan ile ruhumuzu bütünleştirecek ve kendimizi rahat hissedeceğimiz ortamlar yaratmanın temel amacı kendimizi bu ortama ait hissetmektedir. Sizinle konuşmasa bile size çok şey anlatacak dekoratif objelerden en önemlisi de cam kandil modelleridir. Bulunduğu alanda yansıttığı ışıltılar ile yaşamı keyifli hale getiren cam kandil modelleri evin her alanında farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz.

Salonunuz Dekoratif Cam Kandil Modelleri ile Işıldasın

Keyifle ve huzurlu vakit geçirebileceğimiz zamanlar etrafımızdaki dekorasyon ve aydınlatma ile doğrudan ilgilidir. Evdeki herkesi bir araya getirecek akşam sohbetlerini aydınlatacak, sakin ve huzurla kitap okumak istediğimiz zamanlarda bize ışık sağlayacak cam kandil modelleri ile evinizin enerjisini artırabilirsiniz. Dekoratif cam kandil modelleri farklı şekillerde kullanarak kendinize özgü bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kandillerin etrafına yerleştireceğiniz renkli cam objeler ile bütünlük sağlayan bir görünüm elde edebilirsiniz.

dekoratif-cam-kandil

Küçük salonlarda alan kaplamadan dekoratif görünüm oluşturmak için kandil setleri çok kullanışlı olacaktır. Büyük ve çok eşya bulunmayan salonlarda da soğuk görünümü kırarak daha sıcak bir salon görünümü elde etmek için kandil setleri sehpa ve konsolların üzerine yerleştirilebilir.

Dekoratif cam kandil modelleri aydınlatma amaçlı kullanmak istiyorsanız kandil setlerini bir aynanın önüne yerleştirerek ışık yansımalarıyla çok daha fazla aydınlık elde edebilirsiniz. Ya da orta sehpa gibi salonun tam ortasında kandilleri konumlandırarak tüm salonunuza eşit şekilde aydınlatma sağlayabilirsiniz.

cam-kandil-modelleri

 

Mutfağınızda Cam Kandil Şıklığından Faydalanın

Şık bir sofrada ışıl ışıl parıldayan bir cam kandil kadar göz alıcı ne olabilir ki? Sofranızın yıldızı olacak, yemeklerinizin lezzetini yaydığı sıcacık enerji ile artıracak cam kandil modelleri mutfağınızın olmazsa olmaz dekoratif objeleri haline geliyor. Son dönemde oldukça popüler hale gelen sofra sunumlarında pratik bir şıklık sağlamak isteyen herkesin kullanabileceği kandil modelleri zahmetsiz ve kolay kullanımıyla da göz dolduruyor. Aniden gelen misafirlerinize özenli bir sofra görünümü sunmak istiyorsanız, cam kandil setlere muhakkak göz atmalısınız.

cam-kandil-modelleri

Cam kandiller sadece sofralarda sunum amaçlı kullanılmıyor. Mutfağınızda akşam yemeği sonrası keyif çayı ya da kahvesi içerken size eşlik edecek bir dekoratif cam kandil aleviyle geçmiş dönemlerin nostaljik hislerine kapılarak kitabınızı okuyabilirsiniz. 

Cam kandilleri sofrada kullanmadığınız zamanlarda hasır bir tepsi üzerinde yan yana sergileyerek hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Cam kandil setleri zamansız dekorasyonlar oluşturmak için mükemmel bir tercih olabilir.


Banyonuzda Cam Kandil Modelleri ile Rahatlatıcı Bir Etki Sağlayın

Banyonuzu cam kandil modelleri ile kişisel spa merkezinize dönüştürebilirsiniz. İçerisine birkaç damla aromaterapi yağı damlatarak ferahlatıcı bir etki sağlayabileceğiniz cam kandilleri banyonuzda raflara ve lavabonuzun önüne güzel bir görünüm sağlaması için de yerleştirebilirsiniz. Şeffaf renklerde tercih edebileceğiniz cam kandillerin rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisiyle daha dingin bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Mavi ve yeşil renkli kandil yağları ile doldurabileceğini cam kandil modelleri okyanusu ve gökyüzünü temsil eden bu renkler sayesinde sizi yaz zamanlarına götürecek bir dekorasyon sağlar. Banyonuzun sadeliğine biraz hareket eklemek istiyorsanız dekoratif cam kandil modelleri incelemek için beklemeyin!

 

Yaz Akşamlarını Cam Kandillerle Nasıl Aydınlatabilirsiniz?

 

Yaz akşamlarında cam kandil modelleri neşenize eşlik etmeye başlıyor. Yaz denildiğinde aklımızda kahkahalar, huzur, neşe ve cıvıl cıvıl bir ortam belirir. Ziyaretler artar, yıldızların parladığı, serinliğin olduğu akşam saatlerinde balkon sefaları yapılır. Balkon ve teraslarınızda aydınlatma için tercih edebileceğiniz cam kandil modeller hem gecenin karanlığını aydınlatacak hem de yapılan sohbetlerin keyfini artıracak.

cam-kandil-modelleri

Akşam saatlerinde çimlerin üzerinde yapılacak bir akşam pikniğinde etrafı aydınlatmak için de cam kandil modellerden yararlanabilirsiniz.

İster iç mekan kullanımı ister dış mekanda dekorasyon ve aydınlatma amaçlı kullanabileceğiniz dekoratif cam kandil modelleri sayesinde sevdiklerinizle geçireceğiniz zamanı daha değerli ve unutulmaz hale getirebilirsiniz.