Teslimat Bilgisi

Sipariş

Sözkesen Cam Sanayi A.Ş. müşterisi Sözkesen Cam Sanayi A.Ş.’den haftanın her günü ve her saati sipariş verebilmektedir.

Sözkesen Cam Sanayi A.Ş. müşterisi, iptal etmek istediği siparişleri için İletişim Formu’nu kullanabilir. İptal işlemi için lütfen İletişim Formu’nun “Konu” kısmında sipariş numaranızı belirtiniz. Kargoya verilmiş siparişleriniz iptal edilmemekte ve bu siparişlerle ilgili olarak iade prosedürü uygulanmaktadır.

Sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerin tedarikçi firmanın stoklarında tükendiği durumlarda yaşanacak gecikmelerde Sözkesen Cam Sanayi A.Ş. müşterisiyle irtibata geçerek ona konuyla ilgili bilgi verecektir.

Sözkesen Cam Sanayi A.Ş. ürün fiyat ve bilgilerinde ve kampanyalarda haber vermeksizin değişiklik yapma/sonlandırma hakkını saklı tutar.

Sözkesen Cam Sanayi A.Ş. siparişinizin her aşamasında size Sözkesen Cam Sanayi A.Ş.  “Siparişlerim” ekranı üzerinden ve e-posta yoluyla bilgi vermektedir. Sipariş durumları ve açıklamaları aşağıdaki gibidir:

Bekliyor – Siparişiniz Sözkesen Cam Sanayi A.Ş.’ye ulaştı ve ödeme bekleniyor.

Ödeme Alındı – Ödemeniz alındı ve takip eden ilk iş gününe dek siparişiniz hazırlanmaya başlayacak.

Siparişiniz Hazırlanıyor – Siparişinizdeki ürünler tedarik ediliyor.

Kargoya Verildi – Siparişiniz kargo firmasına teslim edildi.

Tamamlandı – Siparişiniz tamamlandı.

İptal Edildi – İsteğiniz üzerine veya ödemeniz alınamadığından siparişiniz iptal edildi.

Ürün Teslimatı

Gönderinizin teslimatının sorunsuzca gerçekleşebilmesi için lütfen kayıt sırasında girmiş olduğunuz adres ve telefon bilgilerinin doğruluğunu denetleyiniz.

Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra ortalama bir ( 1 ) iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde kargoya ürün teslimatı yapılmamaktadır ancak hafta içi kargoya verilmiş olan ürünlerin teslimatı kargo firması tarafından bu günlerde de yapılabilir.

Siparişinizin elinize ulaşmadığı hallerde sipariş durumunu İletişim Formu’nu doldurarak ya da telefon ile arayarak öğrenebilirsiniz.

Siparişinizin hangi aşamada olduğu bilgisi Sözkesen Cam Sanayi A.Ş. müşterisine e-posta yoluyla bildirilmektedir. Sipariş durumunu ayrıca Sözkesen Cam Sanayi A.Ş. üzerinden “Hesabım” bağlantısına tıkladığınızda gelen ekrandan da kontrol edebilirsiniz.

Alışverişlerinizde kargo tutarı toplam sipariş tutarına eklenmektedir.

KKTC ve yurtdışına teslimat yapılmamaktadır.

Ödeme Opsiyonları

Sözkesen Cam Sanayi A.Ş.’de tüm Visa ve MasterCard kredi kartlarıyla, Banka Havalesi ya da EFT (Elektronik Fon Transferi) yoluyla alışveriş yapılabilmektedir.

Banka Havalesi ya da EFT’yle verilen siparişlerde ilgili tutarın Sözkesen Cam Sanayi A.Ş. hesaplarına geçtiği andan itibaren teslimat süreci başlar.

Havale/EFT ile yapılan alışverişe ilişkin tutar 3 (üç) iş günü içinde hesaplara geçmediği takdirde sipariş iptal edilmektedir.

Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde yaşanan provizyon aksaklıklarında lütfen kredi kartınızın ait olduğu bankayla irtibata geçiniz.